Oferta pracy

Specjalista ds. płac

Wiedza i Praktyka sp. z o.o.O firmie

  • Łotewska 9A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Wiedza i Praktyka sp. z o.o.

Łotewska 9A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Naliczanie wynagrodzeń, składek i podatków dla umów o pracę i umów cywilnoprawnych

  • Weryfikacja klasyfikacji umów (umowy zlecenie/dzieło)

  • Księgowanie wypłaconych list płac w systemie finansowo-księgowym

  • Obsługa dokumentacji płacowej (zapewnienie kompletności i poprawności dokumentacji)

  • Sporządzanie i sprawdzanie poprawności deklaracji dotyczących wynagrodzeń w szczególności: ZUS, GUS, PFRON, podatkowych oraz deklaracji rocznych PIT

  • Rozliczanie benefitów dla pracowników i współpracowników WiP (m.in. opieka medyczna, karty sportowe, dofinansowanie urlopu, ubezpieczenie grupowe)

Nasze wymagania

  • Min. 3–letnie doświadczenie w pracy o podobnym zakresie obowiązków

  • Praktyczne doświadczenie w rozliczaniu umów o pracę i umów cywilnoprawnych

  • Znajomość przepisów i zasad rozliczania umów z prawami autorskimi

  • Bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych oraz prawa pracy

  • Bardzo dobra znajomość programów: kadrowo – płacowego, Płatnika, MS Office (Word, Excel), PFRON

  • Niezbędna znajomość programu SIMPLE

  • Umiejętność zarządzania czasem własnym

  • Umiejętność budowania relacji

  • Dokładność

To oferujemy

  • Umowę o pracę na zastępstwo (ok 1,5 roku)

  • Elastycznie godziny pracy (zaczynamy między 8:00, a 9:30)

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej

  • Pracę w doświadczonym zespole

  • Brak dress code’u

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • Prywatną opiekę medyczną lub kartę sportową

  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

Wiedza i Praktyka to firma z ponad 20 letnią historią na rynku polskim, dostawca informacji fachowej dla różnych grup zawodowych. Rozwijamy się również w obszarze publikacji dla konsumentów, przekazując im wiedzę i porady do wykorzystania w codziennym życiu.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy