Oferta pracy

Specjalista ds. płac

Nowa Era sp. z o.o.O firmie

Nowa Era sp. z o.o.

aleje Jerozolimskie 146D

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Naliczanie wynagrodzeń i innych świadczeń wynikających z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenia i o dzieło,

  • Sporządzanie i weryfikacja deklaracji podatkowych i dokumentów rozliczeniowych (PIT, ZUS, PFRON, GUS, PPK),

  • Przygotowywanie zaświadczeń dla celów emerytalnych (ERP-7, NP, ZUS-3),

  • Wykonywanie przelewów wynagrodzeń, PIT i ZUS,

  • Księgowanie dokumentów dotyczących wynagrodzeń, składek i podatków,

  • Sprawdzanie poprawności wystawianych umów cywilno – prawnych, księgowanie ich i wykonywanie przelewów bankowych,

  • Naliczanie świadczeń z Zakładowego Funduszy Świadczeń Socjalnych,

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z zajęciami komorniczymi, naliczanie potrąceń z wynagrodzeń i zasiłków,

  • Sporządzanie zestawień i zaświadczeń związanych z wynagrodzeniami,

  • Przygotowywanie zestawień i raportów na potrzeby wewnętrzne.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  • Bardzo dobrej znajomości przepisów prawa pracy, podatkowych, ubezpieczeń społecznych oraz w zakresie umów cywilno-prawnych,

  • Dobrej znajomości przepisów ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych,

  • Wiedzy na temat ustawy o PPK oraz doświadczenia w obsłudze PPK,

  • Doświadczenia z programem „Płatnik”,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w tym znajomość programu Excel),

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,

  • Umiejętność obsługi systemu TETA Constellation jest mile widziana,

  • Doświadczenie w księgowaniu w programie SAP będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (umowa na czas nieokreślony),

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Bogaty pakiet pracowniczy – karta Multisport, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wypoczynku, dostęp do platformy e-learningowej,

  • Możliwość rozwoju swoich kompetencji w największym wydawnictwie edukacyjnym,

  • Przyjazną i nieformalną atmosferę pracy,

  • Nowoczesne biuro w dogodnej lokalizacji – Al. Jerozolimskie 146D (obecnie pracujemy zdalnie).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • inicjatywy dobroczynne

  • dostęp do platformy e-learningowej

Nowa Era to lider na rynku rozwiązań edukacyjnych oraz firma będąca częścią międzynarodowej organizacji obecnej w ponad 10 krajach Europy.

W związku ze strategicznym dla firmy rozwojem w obszarze nowoczesnych technologii, poszukujemy ekspertów doświadczonych w zagadnieniach aplikacji webowych, kontentu cyfrowego oraz specyfiki rozwiązań mobilnych.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy