Oferta pracy

Specjalista ds. płac

Superfish S.A.

  • Wejherowo

    Wejherowo, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Rozliczanie wynagrodzeń, przygotowanie przelewów, przygotowanie odcinków płacowych

  • Naliczanie ZL, urlopów, urlopów bezpłatnych, macierzyńskich

  • Naliczanie PPK, dodatków, odliczanie zobowiązań (pożyczki, komornicy, składki członkowskie)

  • Przygotowanie dekretów wynagrodzeń

  • Deklaracje roczne PIT

  • Deklaracje miesięczne/roczne ZUS-DRA, RMUA, IWA, PFRON, PDOF, CIT-ST

  • Obsługa ZUS-PUE, Płatnik

  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu pracowników

  • Przygotowanie bieżących raportów po naliczeniu wynagrodzeń

  • Kontakty/kontrole PIP/ZUS/Urząd Skarbowy

  • Przygotowanie RP7

  • Obsługa umów zleceń i o dzieło

  • Współpraca z działami personalnymi zakładów GK.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia min. średniego

  • 2letniego doświadczenia na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków

  • Znajomości przepisów prawa pracy, ustawy o podatku dochodowym, ustawy zasiłkowej

  • Zdolności komunikacyjnych

  • Zdolności organizacyjnych, samodzielności, wielozadaniowości, skrupulatności

  • Poczucia odpowiedzialności, analityczności

  • Mile widziana znajomość systemu IFS

  • Znajomości programów pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint)

To oferujemy

  • Stabilną pracę w dużej i nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w swojej branży;

  • Umowę o pracę;

  • Świadczenia dla pracowników (w tym bony świąteczne, świadczenia medyczne, ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach, spotkania integracyjne);

  • Możliwość rozwoju kompetencji i udziału w szkoleniach;

  • Samorealizację i możliwość realizacji wyzwań;

  • Dobra atmosfera pracy w zgranym zespole i wsparcie osób z dużym doświadczeniem

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • bony świąteczne

Grupa Kapitałowa GRAAL jest liderem branży przetwórstwa ryb w Polsce, a marki Grupy: Graal, SuperFish i Kuchnia Staropolska są dostępne we wszystkich sieciach sklepów w Polsce. Produkty Grupy są również obecne pod markami partnerów z całego świata.

Przewiń do profilu firmy