Oferta pracy

Specjalista ds. płac

ABC-Service Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
SPECJALISTA DS. PŁACNumer ref.: numer referencyjny: 01/P/A/WR/2020

Zakres obowiązków:

  • naliczanie wynagrodzeń i zasiłków,
  • sporządzanie list płac,
  • dokonywanie potrąceń z wynagrodzeń pracowników,
  • wystawianie zaświadczeń o zarobkach,
  • sporządzanie deklaracji do ZUS, US, PFRON.

Od kandydatów oczekujemy:

  • min. średniego wykształcenia,
  • doświadczenia w naliczaniu wynagrodzeń (mile widziane doświadczenie w firmie zatrudniającej powyżej 100 osób),
  • znajomości zagadnień z zakresu prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych,
  • praktycznej znajomości obsługi programu Płatnik,
  • praktyczna znajomość MS Excel,
  • umiejętności pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • szkolenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę pracy.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z klauzulą o ochronie danych osobowych.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest ABC-Service Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu  przy ul. Bolesławieckiej 15. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy