Oferta pracy

Specjalista ds. płac

Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka Centrum Medycyny Ratunkowej

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Naliczanie wynagrodzeń, podatku dochodowego, składek ZUS, ekwiwalentów urlopowych, odpraw, rozliczanie potrąceń komorniczych, wystawianie zaświadczeń o wynagrodzeniu.

  • Naliczanie godzin nadliczbowych, nocnych i świątecznych oraz dyżurów medycznych.

  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, sprawozdań GUS.

  • Umiejętność sporządzania korekt ZUS.

  • Sporządzanie raportów i zestawień płacowych na potrzeby przełożonych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie (mile widziane wyższe).

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość przepisów prawa w zakresie płac, ubezpieczeń społecznych, zasiłków, podatku dochodowego od osób fizycznych.

  • Znajomość specyfiki branży medycznej.

  • Co najmniej 5 letnie doświadczenie w zakresie naliczania wynagrodzeń.

  • Biegła znajomość pakietu MS Office, OpenOffice, ze wskazaniem arkusza Excel oraz programu Płatnik.

  • Bardzo dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

  • Pracę w nowym obiekcie o wysokim standardzie.

  • Okazję do rozwoju w dynamicznym otoczeniu.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

Oferty (CV i list motywacyjny) zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy składać za pomocą poniższego przycisku "Aplikuj".