Ta oferta pracy jest nieaktualna od 44 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. płac z j. angielskim

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Numer referencyjny: PS_EN

    ASB Poland jest częścią międzynarodowej grupy świadczącej usługi outsourcingu księgowości, doradztwa podatkowego, płac oraz usług korporacyjnych. Mamy biura w Polsce, Czechach i na Słowacji.

    Opis stanowiska:

    • kontakt z klientami w języku angielskim
    • przygotowywanie zestawień dotyczących płac w języku angielskim
    • sporządzanie list płac (umowy o pracę, umowy cywilno-prawne)
    • sporządzanie deklaracji ZUS, PDOF, PFRON, GUS
    • prowadzenie korespondencji z urzędami oraz klientami biura
    • prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich itp.
    • wystawianie dokumentów i zaświadczeń dla pracowników
    • samodzielne prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej, akt osobowych

    Wymagania:

    • znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie B2
    • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty ds. płac
    • praktyczna znajomość zagadnień prawa pracy, przepisów ZUS, PDOF, PFRON
    • znajomość programu Płatnik

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • pracę w międzynarodowej firmie, w centrum Warszawy (biuro w Złotych Tarasach)
    • bogaty pakiet benefitów (w tym opieka medyczna i karnety sportowe)
    • dostęp do szkoleń i profesjonalnych publikacji

    Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ
    znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."