Specjalista ds. naliczania wynagrodzeń pracowników tymczasowych z językiem francuskim

HR ConsultingO firmie

4 500‐6 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dla naszego Klienta, części międzynarodowej grupy kapitałowej, specjalizującej się w przyszłościowych rozwiązaniach dotyczących zatrudnienia, w tym outsourcingiem płac, w związku z rozwojem firmy i rozbudową struktury organizacyjnej na rynku polskim poszukujemy zaangażowanych i pełnych pasji Kandydatek/Kandydatów na stanowisko
Specjalista ds. naliczania wynagrodzeń pracowników tymczasowych z językiem francuskimNumer ref.: (CENTRUM/MURANÓW)

Zadania:

  • Wprowadzanie do systemu godzin pracy pracowników tymczasowych
  • Kontrola ewidencji czasu pracy
  • Wprowadzanie  do systemu składników wynagrodzenia (wynagrodzenia, premie, diety, urlopy, itd.)
  • Współpraca w zespole ze Specjalistami ds. Płac
  • Współpraca z centralą firmy we Francji
  • Archiwizowanie dokumentów płacowych
  • Udział w zamknięciu miesiąca
  • Sporządzanie zestawień, raportów i analiz z zakresu administracji płac dla Klientów i na potrzeby wewnętrzne

Oczekiwania:

  • Min. roczne, praktyczne doświadczenie w zakresie naliczania wynagrodzeń dla dużej liczby pracowników - warunek konieczny
  • Minimum średni poziom znajomości języka francuskiego - B1/B2/C1/C2
  • Dobra organizacja i zarządzanie czasem pracy
  • Umiejętność samodzielnej pracy, skupienie na szczegółach
  • Umiejętność jasnej komunikacji i współpracy z członkami zespołu
  • Umiejętność pracy z programami i systemami informatycznymi

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym na czas nieokreślony)
  • Pracę w ścisłym centrum warszawy
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy zgodnie z preferencjami pracownika
  • Pakiet medyczny
  • Szkolenia językowe
  • Miłą atmosfera pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy – komputer, nowoczesne systemy informatyczne

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO UDZIAŁU W REKRUTACJI!!!

Przesyłając CV lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pracodawcę i Agencję Zatrudnienia danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której Kandydat chce uczestniczyć.

Administratorem danych osobowych przetwarzającym dane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), które weszło w życie 25 maja 2018 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1) jest HR Consulting, adres biura: ul. Złota 59, 00-120 Warszawa, nr agencji zatrudnienia 5936.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy