Oferta pracy

Specjalista ds. Planowania

DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.O firmie

DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.

Tytoniowa

Augustów

CHCESZ PRACOWAĆ W NAJWIĘKSZEJ FIRMIE LOGISTYCZNEJ W ŚWIECIE?
Specjalista ds. PlanowaniaNumer ref.: Miejsce pracy: Augustów

Zakres zadań na stanowisku:

  • Planowanie i utrzymywanie zapasów w Depotach w kraju
  • Planowanie dostaw do sprzedaży bezpośredniej na Vany
  • Generowanie wszystkich transakcji w systemie SAP związanych z przesunięciami papierosów ze Składu podatkowego na Depot, pomiędzy Depotami, a także dostawami na Vany
  • Utrzymywanie ustalonego zapasu w Depotach, Składach Podatkowych oraz X-Dockach w oparciu o forecast klienta
  • Dostarczanie danych w formie raportu dla klienta odnośnie codziennych stanów magazynowych w Depotach, Składach Podatkowych oraz X-Dockach
  • Opracowanie raportów dotyczących dziennych i miesięcznych danych KPI Secondary Dashboard
  • Współpraca z BOK BAT Warszawa w celu optymalizacji wysyłek i  przesunięć pomiędzy Depotami w kraju oraz zatowarowania Vanów
  • Raportowanie danych odnośnie wysyłek na Skład Podatkowy dla przedstawicieli Nadzoru Podatkowego
  • Dzienna analiza sprzedaży i jej realizacja - wyliczanie zapasów i generowanie zapotrzebowania w systemie do planowania
  • Utrzymanie i rozwijanie narzędzi do planowania

Wymagania:

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • 1-2 lata doświadczenia w pracy w obszarze gospodarki materiałowej
  • Analityczne podejście do rozwiązywania problemów
  • Umiejętności pracy zespołowej
  • Umiejętności w zakresie przygotowywania raportów
  • Znajomość modułu logistycznego SAP, obsługa MS Office
  • Umiejętność obsługi sprzętu biurowego

Oferujemy

  • Praca z profesjonalistami pełnymi pasji i chętnymi do dzielenia się wiedzą
  • Przyjazne miejsce pracy
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego
  • Opieka medyczna
  • Dofinansowanie karty sportowej
  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie
  • Wczasy pod gruszą
  • Bony świąteczne
  • Udział w wydarzeniach wspierających lokalną społeczność
Jak wygląda praca w DHL Supply Chain? Nasz świat jest pełen wyzwań a my jesteśmy pełni pasji!

Będziesz odgrywać istotną rolę w zapewnianiu naszym klientom usług i rozwiązań wysokiej jakości. Jako naszemu pracownikowi oferujemy Ci fascynujące możliwości rozwoju i wyzwania w różnych działach i na różnych stanowiskach.

Dołącz do naszego zespołu i pracuj z ludźmi pełnymi pasji!

DHL Supply Chain to wiodący na świecie dostawca logistyki kontraktowej. Na polskim rynku spółka działa od 2002 roku, zatrudniając ponad 3 000 osób. Firma zarządza ponad 20 lokalizacjami o łącznej powierzchni ponad 500 tys. m2.

Ogłoszenie archiwalne