Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Planowania

ASSA ABLOY Mercor Doors sp. z o.o.O firmie

  • Dobrzeń Wielki (pow. opolski)
    Dobrzeń Wielki (pow. opolski), opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości produkcji przez realizację ustalonych zadań i celów pod względem ilości, jakości i terminowości – KPI
  • Przygotowuje plany produkcji długoterminowe w oparciu o plan sprzedaży (SO&P) i wydajności linii produkcyjnych (A,C,T)
  • Przygotowywanie, aktualizacja i optymalizacja planów produkcyjnych krótkoterminowych w oparciu o dostępne narzędzia
  • Współpraca z innymi działami w celu poprawy procesów wewnątrz firmy w oparciu o metodologię Lean
  • Rozwój narzędzi systemowych wspomagających proces planowania i kontroli
  • Nadzór nad datami wysyłek i zaległościami produkcyjnymi - ścisła współpraca z Działem produkcji i realizacji
  • Ścisła współpraca z działem zakupów – weryfikacja dostępności materiałów, proponowanie zamienników i asortymentu niskorotującego.
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów
  • Nadzór nad danymi AX (WO, transfery etc.)
  • Organizuje pracę i jej podział w podległej komórce organizacyjnej
  • Przygotowywanie raportów, analiz i zestawień dla przełożonych
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy zarówno wewnątrz organizacji jaki i na zewnątrz
  • Zastępowanie osób z zespołu podczas ich nieobecności po wcześniejszym ustaleniu zakresu prac do wykonania
  • Wykonuje inne, uzgodnione z Przełożonym zadania, nie objęte zakresem czynności
  • Działa zgodnie z procedurami i instrukcjami Systemów Zarządzania Jakością, Bezpieczeństwem i Higieną Pracy oraz Środowiskiem
  • Wdraża wytyczne BHP i P. Poż.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • praktyczna wiedza z zakresu negocjacji
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • prywatna opieka medyczna
  • karta sportowa
  • ubezpieczenie grupowe
  • możliwość uczestniczenia w kursie j. angielskiego
  • narzędzia pracy (laptop, telefon).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • kawa / herbata

Specjalista ds. Planowania, Dobrzeń Wielki (pow. opolski)