Oferta pracy

Specjalista ds. Planowania Dostaw Promocyjnych

ALDI Sp. z o.o.O firmie

ALDI Sp. z o.o.

Murckowska 16

Katowice

Odpowiedzialny i świadomy pracodawca, bogata historia tworzona nieprzerwanie od 1914 roku, zgrany zespół i nieustanna chęć rozwoju. To właśnie my – ALDI, twórca formatu dyskontu, który w Polsce posiada ponad 160 sklepów i ciągle otwiera nowe!

Jeżeli chcesz być częścią naszego zespołu i wspólnie z Działem Planowania i Zaopatrzenia rozwijać ALDI w Polsce – aplikuj na stanowisko: Specjalista ds. Planowania Dostaw Promocyjnych.

Twoje zadania

  • Tworzenie prognozy zapotrzebowania na artykuły  promocyjne.
  • Przygotowywanie i wysyłanie zamówień na artykuły promocyjne.
  • Przygotowywanie przydziałów artykułów promocyjnych na sklepy.
  • Ocena jakości przydziałów po akcji i wprowadzanie usprawnień w tym obszarze.
  • Ocena po zakończonej akcji trafności prognozy oraz jej optymalizacja.
  • Współpraca z obszarem Category Management, obszarem Sprzedaży i Magazynem Centralnym w zakresie ustalania ilości na promocję oraz rozłożenia wjazdów promocyjnych.
  • Bieżące wyjaśnianie problemów z dostawcami (m.in. w przypadku nieterminowej dostawy).
  • Analiza zapasu produktów promocyjnych w sklepach sieci ALDI w czasie i po promocji.

Nasze oczekiwania

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze łańcucha dostaw, mile widziane w sieciach handlowych/ branży FMCG.
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: logistyka, zarządzanie łańcuchem dostaw, ekonomia).
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.
  • Zaawansowana znajomość MS Excel oraz MS Power Point.
  • Mile widziana znajomość SAP.
  • Rozwinięte umiejętności analityczne oraz skuteczność w rozwiązywaniu problemów.
  • Samodzielne planowanie i organizacja pracy.

Oferujemy

  • Wspierający i pozytywnie nastawiony zespół.
  • Umowa o pracę w stabilnej firmie z ponad 100-letnią tradycją.
  • Praca przy projektach na skalę krajową i międzynarodową.
  • Pogłębione szkolenie wprowadzające w różnych działach naszej firmy.
  • Możliwości rozwoju zawodowego i wdrażania swoich pomysłów.
  • Spotkania integracyjne.

  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Pakiet sportowy
  • Zajęcia językowe
  • Konkursy pracownicze
  • Przyjazna atmosfera
  • Ubezpieczenie na życie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając
w przycisk poniżej.

Etapy rekrutacji

  • Rozmowa rekrutacyjna etap I
  • Rozmowa rekrutacyjna etap II
  • Decyzja o zatrudnieniu

O firmie

ALDI to ponad 100 lat tradycji i doświadczenia. W grupie ALDI Nord, obecnej w 9 krajach, zatrudnionych jest ok. 60 000 pracowników. Naszym głównym celem jest dbanie o to, aby nasi klienci mogli zrobić kompleksowe zakupy złożone z produktów najwyższej jakości w dobrej cenie. Proste zasady i niezawodność to to, co określa nas w podejściu do klienta oraz pracowników. Rozwijaj z nami ALDI w Polsce!

Ogłoszenie archiwalne