Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Planowania

Hoffman Schroff Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Dzierżoniów, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Hoffman Schroff Poland Sp. z o.o.

Strefowa 10

Dzierżoniów

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie krótko i długoterminowych planów produkcyjnych uwzględniających produkcję seryjną i pre-seryjną
  • Potwierdzanie terminów realizacji zamówień sprzedaży i stały kontakt z działami obsługi klienta
  • Monitorowanie realizacji planów produkcyjnych oraz raportowanie wyników
  • Zapewnienie optymalnego poziomu zapasów wyrobów gotowych
  • Ciągła weryfikacja obciążeń gniazd produkcyjnych
  • Tworzenie i aktualizacja raportów
  • Zarządzanie parametrami planistycznymi i obsługa systemu ERP
  • Generowanie zleceń produkcyjnych
  • Proponowanie i czynny udział we wdrażaniu usprawnień i nowych rozwiązań
  • Kontrola wskaźników KPI i raportowanie do przełożonego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziani absolwenci Zarządzania i Inżynierii Produkcji)
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku planisty produkcji lub pokrewnym
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Mile widziana znajomość SQL
  • Samodzielność, doskonała organizacja pracy własnej i proaktywna postawa
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • Rozwinięte zdolności analityczne i umiejętność pracy z dużą ilością danych

To oferujemy

  • Pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie.
  • Możliwość zdobycia kwalifikacji i doświadczenia zawodowego.
  • Szeroki pakiet socjalny ( bony świąteczne, prywatna opieka medyczna).
  • Stołówka pracownicza.
  • Dofinansowanie obiadów
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
  • Dofinansowanie do studiów.
  • Kursy językowe (język angielski i niemiecki) finansowane w 100%.

Specjalista ds. Planowania, Strefowa 10, Dzierżoniów