Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Planowania

Hoffman Schroff Poland Sp. z o.o.

  • Strefowa 10, Dzierżoniów
    Dzierżoniów, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Strefowa 10

Dzierżoniów

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie krótko i długoterminowych planów produkcyjnych uwzględniających produkcję seryjną i pre-seryjną

  • Potwierdzanie terminów realizacji zamówień sprzedaży i stały kontakt z działami obsługi klienta

  • Monitorowanie realizacji planów produkcyjnych oraz raportowanie wyników

  • Zapewnienie optymalnego poziomu zapasów wyrobów gotowych

  • Ciągła weryfikacja obciążeń gniazd produkcyjnych

  • Tworzenie i aktualizacja raportów

  • Zarządzanie parametrami planistycznymi i obsługa systemu ERP

  • Generowanie zleceń produkcyjnych

  • Proponowanie i czynny udział we wdrażaniu usprawnień i nowych rozwiązań

  • Kontrola wskaźników KPI i raportowanie do przełożonego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziani absolwenci Zarządzania i Inżynierii Produkcji)

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku planisty produkcji lub pokrewnym

  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • Bardzo dobra znajomość programu Excel

  • Mile widziana znajomość SQL

  • Samodzielność, doskonała organizacja pracy własnej i proaktywna postawa

  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu

  • Rozwinięte zdolności analityczne i umiejętność pracy z dużą ilością danych

To oferujemy

  • Pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie.

  • Możliwość zdobycia kwalifikacji i doświadczenia zawodowego.

  • Stołówka pracownicza.

  • Dofinansowanie obiadów

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

Amerykański koncern nVent to firma z zespołem 9 000 osób i zaufanymi markami, takimi jak CADDY, ERICO, HOFFMAN, RAYCHEM, SCHROFF i TRACER. Znane z innowacji, jakości i niezawodności, nasze produkty łączą i chronią, konsekwentnie dostarczając wartość klientom przemysłowym, handlowym, energetycznym i infrastrukturalnym.

Choć nasza nazwa może być nowa, nasze produkty stanowią standardy jakości od ponad wieku. Dzisiaj, koncentrujemy się i patrzymy w przyszłość, gotowi do rozwijania naszej spuścizny.

Przewiń do profilu firmy