Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. planowania finansowego

Uniwersytet Medyczny w Łodzi

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie planów rzeczowo – finansowych Uczelni oraz ich korekty,

  • sporządzanie planów wieloletnich do projektu budżetowego,

  • sporządzanie okresowych analiz z wykonania planu rzeczowo – finansowego,

  • przygotowywanie i sporządzanie analiz finansowych oraz wymagane przepisami sprawozdania,

  • przygotowywanie danych i propozycji budżetów dla jednostek administracyjnych,

  • weryfikacja środków finansowych z działalności naukowo – badawczej,

  • weryfikacja zgodności wydatkowania środków z posiadanymi budżetami,

  • wprowadzanie danych związanych z planami finansowymi i sprawozdaniami do systemu POLON

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe II stopnia (dziedzina nauk ekonomicznych, matematycznych),

  • minimum 2 letnie doświadczenie w obszarze: analityki finansowej, rachunkowości, księgowości,

  • dobra znajomość obsługi programów EXCEL, WORD,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • samodzielność w realizacji zadań,

  • skrupulatność, terminowość, dokładność,

  • komunikatywność,

  • znajomość zasad gospodarki finansowej Uczelni będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • zatrudnienie w drodze umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • bogaty pakiet benefitów: „wczasy po gruszą", „trzynasta pensja", dofinansowanie aktywności sportowej i sporo innych,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • miłą atmosferę w miejscu pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • ryczałt na paliwo

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony towarowe

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • dodatkowe dni wolne

Uniwersytet Medyczny w Łodzi nie tylko kształci przyszłych lekarzy i specjalistów z dziedzin około medycznych, ale także prowadzi badania naukowe, świadczy usługi badawcze, dysponuje specjalistyczną aparaturą, zasobami informacyjnymi i nowoczesną infrastrukturą, jest jednym z najbardziej nowoczesnych ośrodków edukacyjnych.

Zatrudniamy około 2500 pracowników. Jesteśmy wyróżniani w konkursach organizowanych dla pracodawców, ponieważ dla nas Nasi pracownicy to nasz największy kapitał.

Przewiń do profilu firmy