Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. planowania i analiz

TREC NUTRITIONO firmie

TREC NUTRITION

Inżyniera Jana Śmidowicza 48

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowanie zestawień i analiz potrzebnych do planowania produkcji, opracowanie harmonogramów, wprowadzanie zleceń do systemu, prognozowanie i optymalizację, przygotowanie danych i raportów

  • Przygotowywanie zestawień i analiz koniecznych do przygotowania planu produkcji

  • Tworzenie harmonogramu produkcji (we współpracy z innymi działami)

  • Zlecanie i koordynacja realizacji produkcji zlecanych kontraktowo

  • Transfer produkcji zewnętrznej do fabryki macierzystej

  • Optymalizacja i unifikacja receptur i produktów

  • Kontrolowanie wielkości zapasów wyrobów gotowych i optymalizacja zapasów

  • Kalkulacje kosztowe produktów

  • Wprowadzanie danych do systemów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i analityczne

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki finansowe

  • Długotrwałą współpracę i stabilne warunki zatrudnienia

  • Pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Zdobywanie międzynarodowego doświadczenia

  • Możliwość rozwoju

  • Bardzo dobrą i profesjonalną atmosferę pracy

  • Dużą ilość wyzwań, możliwość samorealizacji zawodowej i satysfakcje z pracy

Firma Trec Nutrition Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającym się producentem i dystrybutorem suplementów diety i wysokiej klasy odzieży sportowej.

Przewiń do profilu firmy

Kontakt

tel. 58 6601351