Ta oferta pracy jest nieaktualna od 35 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. planowania i analiz

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PAESE jest polską marką kosmetyków o międzynarodowym zasięgu.

    „Naszą misją jest tworzenie i ciągłe udoskonalanie wyjątkowych produktów oraz usług, dzięki którym kobiety mogą czuć się piękniejsze i z większą pewnością eksponować swoje wewnętrzne wartości”

    Aby nadal wypełniać tą misje przeprowadzamy rekrutację na stanowisko
    w Krakowie
    Zakres zadań:
    • analizowanie i prognozowanie planów sprzedażowych wszystkich kanałów sprzedaży
    • analizowanie i prognozowanie planów zakupowych
    • analizowanie i prognozowanie długo- i krótkoterminowych planów produkcyjnych
    • analiza trendów oraz odchyleń od planu
    • udział w procesie przygotowania budżetu rocznego
    • opracowywanie i przedstawianie rekomendacji i wniosków z przeprowadzonych analiz

    Profil idealnego kandydata:

    • 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • wykształcenie ścisłe (kierunki: matematyka, statystyka,
      ekonometria lub pokrewne)
    • dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office
    • (szczególnie Excel)
    • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania
    • syntetycznych wniosków
    Naszemu pracownikowi oferujemy:
    • umowę o prace na cały etat
    • pracę w przyjaznym, młodym i energicznym zespole
    • pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe
    • niezbędne narzędzia pracy oraz możliwość udziału w szkoleniach
    • rabaty na produkty marki PAESE
    • spotkania integracyjne
    • bony świąteczne

    Osoby zainteresowane współpracą z Naszą firmą proszone są
    o wysłanie CV.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Ponadto do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
    danych osobowych oraz pozostałe spółki powiązane kapitałowo, zawartych w ofercie pracy
    dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą
    z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 88”.