Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Planowania i Analiz

Szpital Specjalistyczny im. S. StaszicaO firmie

  • Piła, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Szpital Specjalistyczny im. S. Staszica

Ludwika Rydygiera 1

Piła

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i analizy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, finansowe, prawnicze,
  • minimum trzyletnie doświadczenie zawodowe,
  • obsługa pakietu MS Office (głównie excel),
  • doświadczenie w zakresie księgowości ( mile widziane),
  • doświadczenie w sporządzaniu analiz i wszelkiego rodzaju prognoz ekonomicznych,
  • znajomość zasad rachunkowości, przepisów ustawy o finansach publicznych, rachunku kosztów,
  • bieżąca analiza ponoszonych kosztów, wydatków oraz uzyskiwanych przychodów,
  • kontrola bieżącej sytuacji ekonomicznej placówki,
  • opracowywanie analiz finansowych, prognozowanie, konstruowanie planów i budżetów cząstkowych,
  • tworzenie planu finansowego,
  • sporządzanie wszelkiego rodzaju kalkulacji,
  • systematyczny monitoring wykonania zawartych umów,
  • analiza i opiniowanie wniosków o wszczęcie procedur przetargowych,
  • wycena kosztów rzeczywistych wykonywanych procedur medycznych,
  • odpowiedzialność, dokładność, sumienność,
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność właściwego ustalania priorytetów,
  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne,
  • umiejętności komunikacyjne,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Specjalista ds. Planowania i Analiz, Ludwika Rydygiera 1, Piła