Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Planowania i Analiz

  • Pruszków, Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 18.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GTV to jeden z europejskich liderów na rynku akcesoriów meblowych i oświetlenia LED. Firma, której międzynarodowy sukces oparty jest na kompetentnym, zgranym zespole.

    Zatrudniamy blisko 300 specjalistów z całego świata. Pracujemy w nowoczesnym, komfortowym biurowcu z własnym centrum logistycznym. Jeżeli jesteś gotowy do podjęcia nowych wyzwań, zapraszamy do naszego zespołu.

    SPECJALISTA DS. PLANOWANIA I ANALIZ
    Miejsce pracy: Pruszków, Warszawa (okolice)

    Opis stanowiska:

    • przygotowywanie prognoz sprzedaży w perspektywie krótko, średnio i długoterminowej
    • analiza danych historycznych, trendów, sezonowości oraz efektywności promocji
    • rozwijanie procesów prognozowania popytu i systemów wspierających ten proces
    • optymalizowanie stanów magazynowych podległych grup produktowych i podejmowanie działań eliminujących nierotujące zapasy
    • weryfikacja prognozy sprzedaży wobec założeń biznesowych oraz identyfikacja obszarów stanowiących potencjalne zagrożenie ich realizacji
    • podejmowanie działań w celu utrzymania założonych wskaźników KPI
    • czynny udział w projektach wspierających proces prognozowania sprzedaży
    • przygotowywanie prezentacji i prowadzenie miesięcznych spotkań z działami Sprzedaży, Marketingu, Importu i Product Managerami
    • tworzenie rozbudowanych raportów i analiz dla innych działów

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe
    • min. 2 lata doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku związanym z planowaniem popytu, analizami sprzedaży lub planowaniem logistycznym
    • praktyczna znajomość metod i technik stosowanych w prognozowaniu popytu
    • wiedza z zakresu Łańcucha Dostaw (Supply Chain)
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (MS Excel wymagany na poziomie zaawansowanym)
    • znajomość VBA i MS SQL
    • umiejętność pracy z dużą ilością danych pochodzących z różnych źródeł
    • wysoko rozwinięte zdolności analityczne i organizacyjne, umiejętność pracy pod presją czasu i elastyczność w reagowaniu na zmieniające się otoczenie biznesowe
    • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i budowania relacji, otwartość i pro-aktywność w podejmowanych zadaniach
    • mile widziana znajomość języka angielskiego i systemu SAP

    Oferujemy:

    • Pracę w młodym i zgranym zespole
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
    • Komfortowe warunki pracy
    • Dojazd firmowym autobusem z centrum Warszawy lub stacji PKP Pruszków do siedziby GTV w Pruszkowie
    • Pakiet benefitów pozapłacowych – ubezpieczenie grupowe i prywatną opiekę medyczną obejmującą usługi stomatologiczne oraz dostęp do bardzo szerokiego grona specjalistów
    • Dbałość o Twoje zdrowie – w każdy wtorek zapewnimy Ci świeże owoce, dodatkowo pomożemy wyrobić formę angażując w zawody sportowe poprzedzone treningami z kartą MultiSport
    opisopisopis

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.