Specjalista ds. Planowania i Efektywności Operacji (m/k)

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • 19.03.2019
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 18.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Lublin
    Zakres obowiązków:
    • Tworzenie analiz i raportów na podstawie danych pochodzących z różnych systemów informatycznych,
    • Analiza i realizacja zgłoszeń od klientów wewnętrznych dotycząca naszych produktów analitycznych.
    Wymagania:
    • Umiejętność analitycznego myślenia,
    • Podstawowa znajomość SQL,
    • Dobra znajomość pakietu MS Office (MS Excel),
    • Wykształcenie wyższe (ew. w trakcie studiów - informatyka, matematyka, ekonometria itp.),
    • Umiejętność tworzenia bazodanowych serwisów internetowych (HTML, CSS, JavaScript),
    • Znajomość metod analizy danych,
    • Znajomość podstaw programowania R, Python będzie dodatkowym atutem.
    Oferujemy:
    • Umowę o pracę,
    • Konkurencyjną stawkę godzinową,
    • Udział w ciekawych projektach,
    • Przyjazną atmosferę pracy,
    • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej firmie, obsługującej szeroki zakres procesów,
    • Możliwość skorzystania, w promocyjnych cenach z różnego rodzaju benefitów pracowniczych (ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie medyczne, karty Multisport).

    IMAR Service Group
    Agencja Pracy Tymczasowej
    nr rejestru 114
    Informujemy, że Administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest firma Iwona Biernat IMAR SERVICE GROUP z siedzibą w miejscowości Granica, ul. Filmowa nr 1, poczta 05-806 Komorów. Dane osobowe będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże w przypadku ich braku nie będziemy mogli rozpatrzyć Twojej kandydatury. Podstawą prawną do przetwarzania danych jest konieczność zapoznania się przez nas z Twoim profilem kandydata na skutek Twojego zgłoszenia (art. 6 ust. 1 lit b RODO). Do podanych danych mogą mieć dostęp dostawcy usług Administratora oraz nasi partnerzy, na rzecz których prowadzimy wybrane rekrutacje. Informujemy, że przysługuje Ci prawo do: żądania dostępu do danych osobowych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia danych oraz prawo do ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo skargi do organu nadzorczego. Twoje dane będą przetwarzane przez czas trwania rekrutacji, po jej zakończeniu skontaktujemy się w wybranymi kandydatami, a pozostałe aplikacje zostaną usunięte, chyba że wyrazisz zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach- w takim przypadku Twoje dane będą przetwarzane do momentu jej wycofania.

    Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w przyszłych projektach rekrutacyjnych załącz w dokumentach aplikacyjnych następującą zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w tym celu:
    „Wyrażam zgodę na rzecz Iwona Biernat IMAR SERVICE GROUP z siedzibą w miejscowości Granica, ul. Filmowa nr 1, poczta 05-806 Komorów na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych”.