Oferta pracy

Specjalista ds. planowania i kontroli

BFF Polska S.A.O firmie

BFF Polska S.A.

Jana Kilińskiego 66/Budynek B

Łódź

BFF Polska S.A. jest liderem na rynku specjalizującym się w faktoringu i zarządzaniu należnościami sektora publicznego w Europie. Grupa prowadzi działalność we Włoszech, Chorwacji, Czechach, Grecji, Francji, Polsce, Portugalii, Słowacji i Hiszpanii. Działa również w Niemczech, Holandii i Irlandii, oferując internetowe depozyty terminowe, obsługując łącznie 12 krajów w całej Europie.
Specjalista ds. planowania i kontroliNumer ref.: SPK/BFF/01.2021

Od Kandydata oczekujemy:

  • wyższego wykształcenia (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, ekonomia),
  • atutem będą szkolenia i kursy z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej, analizy danych i baz danych,
  • znajomości MS Office, biegła obsługa Excel w tym zastosowanie funkcji złożonych (znajomość VBA będzie dodatkowym atutem),
  • wysokiego poziomu zdolności analitycznych,
  • umiejętności interpretowania pozyskanych danych technicznych i finansowych,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację,
  • nastawienia na osiąganie celów biznesowych i kreowanie rozwiązań,
  • umiejętności pracy zespołowej oraz pracy pod presją czasu.

Obowiązki:

  • udział w zarządzaniu kosztami operacyjnymi Grupy,
  • opracowywanie analiz i raportowanie na potrzeby Zarządu,
  • udział w procesie planowania i prognozowania finansowego (przychody, aktywa, koszty),
  • modelowanie finansowe zgodnie z potrzebami Zarządu.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (m.in. pakiet socjalny, na który składa się bezpłatna opieka medyczna i dofinansowanie zajęć rekreacyjno-sportowych oraz kulturalno-oświatowych, kartę OK System),
  • interesującą, pełną wyzwań pracę z perspektywami rozwoju,
  • umowę o pracę,
  • wymianę doświadczeń w międzynarodowym środowisku,
  • wsparcie członków zespołu oraz dobrą atmosferę pracy.

Please provide a clause: „I agree to the processing of my personal data contained in my job offer by BANCA FARMAFACTORING S.P.A with headquarters in Milan for the needs necessary to carry out the recruitment process (in accordance with Regulation (EU) 2016/679 of the European Parliament and the Council of 27 April 2016 on the protection of natural persons with regard to the processing of personal data and on the free movement of such data, and repealing Directive 95/46/EC (General Data Protection Regulation).”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy