Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Planowania i Logistyki

Piekarnia Galicyjska Sp. z o.o.O firmie

4 0005 000 brutto / mies.
  • Jeżowe (pow. niżański)

    Jeżowe (pow. niżański), podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie stanu zapasów magazynów – zabezpieczenie Piekarni w surowce, opakowania i materiały eksploatacyjne,

  • Przyjmowanie dostaw,

  • Organizacja i kontrola działań związanych z planowaniem produkcji - przygotowanie planów produkcyjnych na podstawie zamówień i prognoz sprzedaży,

  • Realizacja wysyłek do sieci handlowych i dystrybutorów.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego, którą będziesz mógł wykorzystywać w pracy,

  • Posiadanie uprawnień na obsługę wózka widłowego lub chęć nabycia uprawnień.

Mile widziane

  • Doświadczenie związane z zakresem obowiązków / wykształcenie kierunkowe.

To oferujemy

  • Przeszkolenie branżowe i wdrożenie do pracy,

  • Wsparcie organizacji w umocnieniu Twoich kompetencji, które pomogą Tobie stać się skutecznym liderem,

  • Przyjazne środowisko pracy gdzie będziesz współpracować ze zgranym zespołem

Piekarnia Galicyjska Sp. z o.o.

Jesteśmy producentem pieczywa chrupkiego na zakwasie naturalnym, przekąsek oraz wypiekanych batonów zbożowych. Są to produkty wysokiej jakości, przygotowane z zachowaniem tradycyjnej technologii, której zawdzięczają swoją jakość. Współpracujemy z wiodącymi sieciami handlowymi w Polsce oraz prowadzimy sprzedaż eksportową. Nasze produkty cieszą się dużym zainteresowaniem klientów.

Przewiń do profilu firmy

Gwarantujemy pełną dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Piekarnia Galicyjska sp. z o.o.

Ul. Masarska 10 a Ropczyce

39-100 Ropczyce