Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Planowania i Logistyki

COFFEE SERVICE SP. Z O.O.O firmie

COFFEE SERVICE SP. Z O.O.

Juliana Ursyna Niemcewicza 26

Warszawa

Nadrzędnym celem działalności, istniejącej od 28 lat firmy Coffee Service jest dostarczanie innowacyjnych produktów i usług spełniających oczekiwania naszych klientów. Jesteśmy wiodącym producentem opakowań foliowych, maszyn pakujących i innych urządzeń dla przemysłu spożywczego.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa procesu zakupowego
  • Współpraca z kontrahentami
  • Pozyskiwanie ofert od dostawców
  • Sporządzanie ofert dla przydzielonych i nowych klientów.
  • Przygotowywanie potwierdzeń zamówień i nadzór nad ich realizacją
  • Współpraca z firmami kurierskimi w zakresie zleceń transportu
  • Monitorowanie realizacji zleceń do dostawców

Wymagania / Oczekiwania:

  • Praktyczna znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację - w mowie i piśmie
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z programem Symfonia
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Dbałość o szczegóły
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się, stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim
  • Atmosferę sprzyjającą rozwojowi osobistemu i zawodowemu
  •  Umowa o pracę na pełny etat
  • Pakiet socjalny

Ogłoszenie archiwalne