Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. planowania i obsługi klienta

Tatra Spring Polska Sp. z o.o.

  • Garwolin

    Garwolin, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie realizacji zamówień od Klientów

  • Planowanie dostaw i organizacja transportu komponentów od Klientów

  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klienta

  • Informowanie Klientów o wszelkich zmianach w realizacji zamówień oraz o stwierdzonych niezgodnościach

  • Monitorowanie planu produkcyjnego

  • Przygotowywanie zestawień i raportów na potrzeby Klientów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, logistyka lub zarządzanie)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny, kontakty z zagranicznymi Klientami)

  • Znajomość systemu SAP

  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel)

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność

  • Umiejętność rozwiązywania problemów

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Pracę pełną wyzwań w międzynarodowym środowisku

  • Pakiet opieki medycznej z możliwością dołączenia członków rodziny

  • Pakiet świadczeń socjalnych (m. in. dofinansowanie do karty MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku, zwrot części kosztów za bilety o charakterze kulturalno-sportowym, zapomogi w trudnych sytuacjach życiowych)

  • Ubezpieczenie na życie z możliwością dołączenia członków rodziny

  • Świadczenia na święta

  • Darmową naukę języka angielskiego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

Aplikacja

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Tatra Spring Polska Sp. z o.o. to firma zajmująca się usługową produkcją kosmetyków dla wiodących marek światowych. Zlokalizowana jest w Garwolinie, przy obwodnicy od strony Warszawy.

Na rynku polskim istniejemy od 2008 roku. Nasze początki działalności to głównie konfekcjonowanie oraz wszelkiego rodzaju usługi pakowania zestawów upominkowych. W kolejnych latach poszerzyliśmy nasze portfolio usług o mieszanie i napełnianie perfum, kremów i balsamów.

W 2015 roku nasza firma stała się częścią włoskiej firmy Cosmint – renomowanej firmy produkującej kosmetyki dla klientów z całego świata. Dzięki temu firma weszła w fazę dynamicznego rozwoju i znacząco poszerzyła gamę oferowanych usług. W 2017 roku przeprowadziliśmy transfer nowych technologii z Włoch co zaowocowało dalszym wzrostem produkcji. Obecnie firma należy do włoskiej grupy Intercos Group (www.intercos.com), posiadającej fabryki kosmetyków na całym świecie. Tatra Spring zatrudnia obecnie ponad 500 pracowników.

Przewiń do profilu firmy