Specjalista ds Planowania i Optymalizacji Procesów Logistycznych

BSH SPRZĘT GOSPODARSTWA DOMOWEGO sp. z o.o.O firmie

  • Jędrzejowska 81, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

BSH SPRZĘT GOSPODARSTWA DOMOWEGO sp. z o.o.

Jędrzejowska 81

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, analiza i optymalizacja przepływu materiałów produkcyjnych i operacji logistycznych przy zastosowaniu narzędzi Lean Manufacturing;

  • Realizacja projektów w procesach magazynowych / logistycznych

  • Przygotowywanie dokumentacji 2D obszarów magazynowych oraz stanowisk roboczych.

  • Wprowadzanie nowych wariantów i produktów pod kątem przepływu materiału;

  • Współpraca z dostawcami w zakresie optymalizacji procesów logistycznych.

  • Wsparcie użytkowników w zakresie bieżącej eksploatacji systemu SAP w modułach MM, WM;

Nasze wymagania

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe o profilu inżynieryjnym i/lub logistycznym;

  • Biegłość w narzędziach Lean Manufacturing takich jak, 5S, kanban,JIT, JIS;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excela). Bardzo dobra znajomości języka angielskiego umożliwiająca swobodną codzienną komunikację

  • Doświadczenie we wdrażaniu projektów optymalizacyjnych w dużych organizacjach, z sektora produkcyjnego. Znajomość procesów biznesowych w obszarach logistycznych;

  • Znajomości modułów SAP: MM, WM. Znajomość programu AutoCAD.

  • Umiejętność prowadzenia projektów optymalizacyjnych;

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet benefitów, w tym m.in. Karta Lunch Pass (190 zł/m-c), prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenia grupowe;

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Możliwość rozwoju oraz realny wpływ na działania firmy;

  • Elastyczne godziny pracy (od 7-10 do 15-18);

  • Przyjazne środowisko pracy i kultura organizacyjna oparta na wartościach.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi