Specjalista ds. Planowania i Optymalizacji Procesów Logistycznych

BSH SPRZĘT GOSPODARSTWA DOMOWEGO sp. z o.o.O firmie

  • Żmigrodzka 143, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

BSH SPRZĘT GOSPODARSTWA DOMOWEGO sp. z o.o.

Żmigrodzka 143

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie projektami optymalizacyjnymi w logistyce, w tym monitorowanie i analizowanie procesów oraz wdrażanie działań korygujących,

  • ścisłe współpracowanie z pracownikami oraz działami firmy, mające na celu realizacji założeń projektowych,

  • reprezentowanie firmy oraz zespołu projektowego na różnych szczeblach organizacji (zasięg lokalny, regionalny oraz globalny),

  • wdrażanie nowych narzędzi i rozwiązań,

  • przestrzeganie zasad, procedur, instrukcji i procesów wewnętrznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki techniczne,

  • przynajmniej 2. letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku, w tym szczególnie doświadczenie związane z zarządzaniem projektami optymalizacyjny,

  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (szczególnie programu Excel) oraz programu AutoCad,

  • średnio-zaawansowanej znajomość języka angielskiego (przynajmniej B1) pozwalającej na samodzielną komunikację,

  • kompetencji w zakresie: zarządzania projektami, komunikatywności oraz zarządzania czasem

To oferujemy

  • możliwość rozwoju w dużej, międzynarodowej organizacji

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • dofinansowanie wyżywienia 190 zł netto/miesiąc, stołówka, bony na święta, fundusz socjalny

  • dwa dodatkowe dni wolne – Wigilia oraz Sylwester, zniżki na sprzęt AGD marek Bosch, Siemens

  • opieka medyczna Medicover lub Luxmed, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport lub system kafeteryjny