Specjalista ds. Planowania i Optymalizacji Procesów Logistycznych

BSH SPRZĘT GOSPODARSTWA DOMOWEGO sp. z o.o.O firmie

BSH SPRZĘT GOSPODARSTWA DOMOWEGO sp. z o.o.

Żmigrodzka 143

Psie Pole

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, analiza i optymalizacja przepływu materiałów produkcyjnych i operacji logistycznych przy zastosowaniu narzędzi Lean Manufacturing,
  • Definiowanie modeli logistycznych, wymagań wobec dostawców części oraz opakowań dla części do produkcji,
  • Prowadzenie projektów optymalizacyjnych dla procesów logistycznych,
  • Wprowadzanie nowych wariantów i produktów pod kątem przepływu materiału,
  • Współpraca z dostawcami w zakresie opakowań i optymalizacji procesów logistycznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie inżynierii produkcji lub logistyki,
  • Znajomość normowania czasu pracy w logistyce oraz umiejętność prowadzenia, projektów optymalizacyjnych,
  • Biegłość w narzędziach Lean Manufacturing takich jak, 5S, kanban, supermarket, JIT, JIS,
  • Znajomość SAP moduł WM i PP. Bardzo dobra znajomość MS Office,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

To oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Szeroki pakiet szkoleń i działań rozwojowych,
  • Dofinansowanie wyżywienia 260 zł netto/miesiąc, stołówka, bony na święta, fundusz socjalny. Program poleceń pracowniczych (nawet do 4000zł brutto). Opieka medyczna Medicover lub Luxmed, Multisport, ubezpieczenie grupowe, system kafeteryjny oraz zniżki na sprzęt AGD marek: Bosch, Siemens i na zakupy w przyzakładowym sklepie z artykułami chemicznymi,
  • Program darmowego wsparcia psychologicznego, prawnego i porad finansowych dla pracowników i ich rodzin, możliwość uczestnictwa w projektach rozwojowych oraz rekrutacjach wewnętrznych.

Specjalista ds. Planowania i Optymalizacji Procesów Logistycznych, Żmigrodzka 143, Psie Pole, Wrocław