Specjalista ds. Planowania i Przygotowania Produkcji

  • Mysłowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-09-04
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 2017-10-04)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Orwat Filtertechnik Sp. z o.o. z siedzibą w Mysłowicach uznawana jest za lidera w branży filtracji i wentylacji. Od roku 1995r. nasza firma systematycznie zwiększa udziały rynkowe i wielkość produkcji. Naszym atutem jest silna baza technologiczna. Stosujemy nowatorskie rozwiązania, które wpływają na zwiększanie wydajności i utrzymanie wysokiej jakości wyrobów sprzedawanych w kraju i za granicą. Główne założenia strategii naszej firmy pozostają niezmienne – są nimi ciągły rozwój oraz zadowolenie klientów.

www.orwat-filtertechnik.com

Poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Mysłowice

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie zleceń do produkcji wraz ze sporządzaniem rysunków technicznych i innej dokumentacji technicznej
  • opracowywanie planów produkcyjnych i kontrola ich realizacji
  • wdrażanie nowych projektów technologicznych w celu usprawniania produkcji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość rysunku technicznego
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziana: znajomość modułu Produkcja w systemie Comarch XL

Oferujemy:

  • stabilne miejsce zatrudnienia w dobrze prosperującej firmie na podstawie umowy o pracę

CV prosimy wysyłać za pomocą przycisku:

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się