Ta oferta pracy jest nieaktualna od 267 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Planowania i Przygotowania Produkcji

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 30.01.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma produkcyjna działająca
ponad 40 lat w branży metalowej
zatrudni osobę na stanowisko:
nr.ref. SPP/02/17

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie planów produkcyjnych krótko i długookresowych na podstawie zarówno aktualnych zamówień jak i prognoz
  • pomoc w zarządzaniu i nadzorowaniu przebiegiem procesu produkcji
  • kontrola i optymalizacja kosztów produkcyjnych
  • proponowanie usprawnień procesowych (przepływ i optymalizacja gospodarki materiałowej, czynności produkcyjne)
  • współpraca z pozostałymi działami firmy
  • zarządzanie zespołem pracowników produkcji
  • przygotowywanie bieżących raportów i analiza na potrzeby zarządu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – preferowane techniczne
  • co najmniej 2 lata doświadczenie na podobnym stanowisku – warunek konieczny
  • doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP
  • doskonałe zdolności interpersonalne
  • umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu pod presją czasu

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • prace w młodym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwości rozwoju
  • motywujące wynagrodzenie

Oferty ze zdjęciem prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.

OŚWIADCZENIE

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz wizerunku, zawartych w przesłanych dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko Specjalista ds. Planowania i Przygotowania Produkcji w firmie Niczuk Metall- PL (Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. O Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. Z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm).

Jednocześnie oświadczam, iż zostałem/am poinformowany/na o:
1. adresie /siedzibie/ administratora danych osobowych, jakim jest „NICZUK METALL – PL” Spółka jawna w Wilimowie, Wilimowo 2, 11-041 Olsztyn, przysługujących mi na podstawie ww. ustawy o ochronie danych osobowych uprawnieniach, a w szczególności o prawie dostępu do swoich danych i prawie ich poprawiania tj. o uprawnieniach wynikających z art. 24 ust. 1 oraz art. 32 ustawy o ochronie danych osobowych, dobrowolności podania danych osobowych, celu zbierania danych,”

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji w „NICZUK METALL – PL” Spółka jawna w Wilimowie na zasadach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się