Specjalista ds. Planowania i Raportowania w Dziale Contact Center

Integer Group Services Sp. z o.o

  • Wielicka 28, Podgórze, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Wielicka 28

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie cyklicznych i ad-hoc raportów mierzących efektywność procesów obsługi klienta w Contact Center

  • przygotowywanie analizy natężenia ruchu na infolinii przychodzącej, w rozkładzie: godzinowym, dziennym, tygodniowym, miesięcznym w zależności od prowadzonych działań biznesowych

  • sporządzanie analiz i rekomendacji wspierających management w obszarze procesów decyzyjnych oraz analiza KPI

  • Przygotowywanie danych na potrzeby analiz

  • implementowanie i rozwój narzędzi wspomagających obsługę Klienta

Nasze wymagania

  • doświadczenie w planowaniu ruchu w Contact Center na podstawie historycznych i bieżących danych

  • doświadczenie zawodowego w obszarze analiz danych, raportowania

  • umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków

  • doświadczenia w planowaniu Harmonogramów w Contact Center

  • bardzo dobrej znajomości programu MS Excel

Mile widziane

  • znajomość SQL lub VBA

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę hybrydową/zdalną

  • szkolenia podnoszące kompetencje oraz możliwość awansu w strukturach firmy,

  • zgrany zespół,

  • system kafeteryjny, w którym to pracownik sam wybiera benefity, z których korzysta (np. Multisport, prywatna opieka medyczna, bony do sklepów, bilety na wydarzenia sportowe i muzyczne i wiele, wiele więcej)

  • i pamiętaj! Będziesz pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie. Jesteśmy liderem na Rynku - każdy Pracownik ma na to wpływ

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa HR + bezpośredni przełożony

Jak pewnie wiesz dużo się u nas dzieje! Stale poszukujemy nowych rozwiązań, by jeszcze mocniej ułatwiać życie milionom Klientów. Chcesz dołączyć do #TeamInpost i pomóc nam w budowaniu jeszcze większej sieci logistycznej? Czujesz, że jesteś człowiekiem do zadań specjalnych :-) ? Zapraszamy, mamy dla Ciebie mnóstwo wyzwań w świetnym zespole!

Przewiń do profilu firmy