Ta oferta pracy jest nieaktualna od 327 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Planowania i Realizacji Zamówień

  • Włoszczowa, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 27.07.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ZPUE S.A. od 28 lat działa w sektorze elektroenergetycznym. W fabrykach, biurach sprzedaży w kraju i za granicą zatrudniamy 2500 osób. Jesteśmy krajowym liderem w segmencie produkcji kontenerowych stacji transformatorowych. Oferujemy nowoczesne rozwiązania dla elektroenergetyki i przemysłu tworząc nową jakość na rynku.

    Do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Włoszczowa

    Kluczowe zadania:

    • Planowanie i harmonogramowanie produkcji;
    • Nadzór nad realizacją zamówień i ich koordynacja;
    • Uzgadnianie terminów dostaw wyrobów do klienta;
    • Praca nad usprawnieniem i poprawą efektywności procesów zachodzących w organizacji.

    Nasze wymagania:

    • Wykształcenie wyższe lub średnie (mile widziane techniczne, kierunek logistyka lub pokrewny);
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub j. niemieckiego lub j. rosyjskiego;
    • Sprawne posługiwanie się pakietem Office (w szczególności Excel);
    • Znajomość rysunku technicznego;
    • Umiejętność analitycznego  myślenia i wyciągania wniosków;
    • Mile widziane doświadczenie z zakresu planowania i koordynacji zamówień.

    Co oferujemy:

    • Pracę w innowacyjnej firmie inżynieryjno-technologicznej o zasięgu międzynarodowym;
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;
    • Wsparcie we wdrożeniu;
    • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje;
    • Ciekawe, pełne wyzwań zadania w dynamicznym zespole.

    CV prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj.

    bottom
    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

    Prosimy o dopisanie klauzuli:,, Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.VIII. 1997 r. o ochronie danych osobowych”(Dz. U. Nr 133, poz. 833).