Specjalista ds. Planowania i Rejestracji Produktów (Produkty Lecznicze i/lub Wyroby Medyczne)

AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza możliwości i opracowywanie koncepcji rejestracji produktu,

  • Przegląd i analizę danych naukowych (klinicznych i nieklinicznych),

  • Opracowywanie dokumentacji produktu (w tym administracyjnej, druków informacyjnych, klinicznej, nieklinicznej),

  • Prowadzenie korespondencji formalnej z urzędami w związku z prowadzonymi procesami,

  • Weryfikacja i akceptację treści oznakowania produktów oraz materiałów promocyjnych,

  • Współpraca ze środowiskiem medycznym, farmaceutycznym w wymaganym zakresie.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w ww. zakresie obowiązków,

  • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne, medyczne lub pokrewne,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • Dobra znajomość wymagań formalno-prawnych,

  • Odpowiedzialność, obowiązkowość,

  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,

  • Znajomość obsługi komputera (MS Office).

To oferujemy

  • ambitną i pełną wyzwań pracę w firmie nastawionej na rozwój

  • umowę o pracę

  • stałe godziny pracy

  • kartę sportową OK System ( ze zniżkami do kin i teatrów)

  • opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny

  • premie świąteczne

  • dofinansowanie do wakacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • platforma nauki języka angielskiego