Ta oferta pracy jest nieaktualna od 34 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. planowania i rozliczania produkcji -analityk

  • Wadowice Górne (pow. mielecki), podkarpackie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dobrowolscy sp. z o.o.  Wadowice Górne 93– lider w produkcji i handlu żywnością poszukuje pracownika na stanowisko

    Miejsce pracy – Wadowice Górne

    OSOBA ZATRUDNIONA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:

    Zakres obowiązków:

    • planowanie produkcji, kontrola stanów magazynowych na produkcji oraz bilansowanie zdolności produkcyjnych w krótkim i długim okresie czasu z uwzględnieniem założonych terminów.
    • monitorowanie realizacji dziennych planów produkcyjnych.
    • sprawdzanie dostępności surowców i półproduktów produkcyjnych, aby zapewnić ciągłość produkcji.
    • współpraca z innymi działami operacyjnymi w procesie planowania.
    • sporządzanie odpowiednich raportów i analiz oraz przygotowywanie wniosków
    • koordynowanie i aktualizowanie zmian wprowadzanych w procesach produkcji.
    • nadzór nad poprawnością danych w systemie.
    • bezwzględne zgłaszanie Dyrektorowi działu Przetwórstwa o zaistniałych odchyleniach od normy.
    • uczestniczenie w wewnętrznych projektach usprawnień w obszarach związanych z planowaniem i produkcją.
    • analizowani procesu produkcji wędlin zgodnie z obowiązującymi instrukcjami stanowiskowymi począwszy od przyjęcia surowca mięsnego, przypraw, materiałów pomocniczych poprzez etapy rozdrabniania, peklowania, mieszania, nadziewania, obróbki termicznej, aż do magazynu ekspedycyjnego z konfekcjonowaniem włącznie
    • kontrolowanie temperatury otoczenia w pomieszczeniach produkcyjnych ich notowanie, a w razie zarejestrowania odchyleń od ustalonych norm, zgłaszania ich do odpowiedniego nadzoru

    Wymagania:

    • Doświadczenia w planowaniu produkcji
    • Wykształcenie minimum średnie
    • Wysoko rozwinięte kompetencje analityczne
    • Sumienność i rzetelność oraz poczucie odpowiedzialności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
    • Umiejętność pracy pod presją czasu i radzenia sobie ze stresem

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • pracę w oparciu o umowy o pracę;
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i powierzonych obowiązków,
    • szkolenia i wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych.
    • narzędzia pracy niezbędne do zakresu dedykowanych zadań
    • pakiet świadczeń pozapłacowych

    Zainteresowane osoby prosimy o dostarczenie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ lub

    KONTAKT : DZIAŁ KADR 14 6662550 14 6662551 14 66662552
    SEKRETARIAT 14 6662000
    e-mail:rekrutacja@dobrowolscy.pl e-mail dobrowolscy.pl

    Prosimy o dopisanie w swojej aplikacji klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r.  (Dz. U. nr 133  poz.883.)"

    Wybrani kandydaci zostaną telefonicznie poinformowani o terminie spotkania.