Oferta pracy

Specjalista ds. Planowania i Transportu

Media Expert

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z magazynami/ hubami w zakresie kompleksowej obsługi zamówień internetowych

  • kontrola realizacji zamówień

  • ewidencja dokumentów potwierdzających wysyłkę towaru

  • organizacja pracy transportu i zarządzanie podległym obszarem

  • Kontrola stanu floty

  • Sporządzanie raportów i zestawień

Nasze wymagania

  • znajomość logiki procesu zakupowego i sprzedażowego

  • znajomość dokumentów sprzedaży i zakupu

  • znajomość programu MS Excel na poziomie dobrym

  • znajomość systemów klasy ERP (mile widziane)

To oferujemy

  • umowę na pełny etat i pensję na czas

  • wsparcie w trakcie wdrożenia, bo liczą się chęci

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach

  • opieka fundacji Media Expert „Włącz się”

Etapy rekrutacji
1

wysłanie aplikacji

2

rozpatrzenie aplikacji i zaproszenie na rozmowę

3

spotkanie z rekruterem

4

propozycja pracy w Media Expert

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!

Przewiń do profilu firmy

„Nigdy nie mów ludziom, jak coś zrobić. Powiedz im, co zrobić, a oni zaskoczą cię pomysłowością” (George S. Patton).

Podoba Ci się taka praca? Zostań więc naszym specjalistą ds. planowania i transportu.