Oferta pracy

Specjalista ds. Planowania i Transportu

Media Expert

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z magazynami/ hubami w zakresie kompleksowej obsługi zamówień internetowych

  • kontrola realizacji zamówień

  • ewidencja dokumentów potwierdzających wysyłkę towaru

  • organizacja pracy transportu i zarządzanie podległym obszarem

  • kontrola stanu floty

  • sporządzanie raportów i zestawień

Nasze wymagania

  • znajomość logiki procesu zakupowego i sprzedażowego

  • znajomość dokumentów sprzedaży i zakupu

  • znajomość programu MS Excel na poziomie dobrym

Mile widziane

  • znajomość systemów klasy ERP

To oferujemy

  • umowę na pełny etat i pensję na czas

  • wsparcie w trakcie wdrożenia, bo liczą się chęci

  • program poleceń pracowniczych, dzięki któremu możesz zyskać do 3 tyś zł

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach

  • opieka fundacji Media Expert „Włącz się”

  • premia świąteczna

  • nagrody jubileuszowe

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!

Przewiń do profilu firmy