Oferta pracy

Specjalista ds. Planowania i Transportu

Media ExpertO firmie

Media Expert

Za Dworcem 1D

Złotów

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!

Dlatego już dziś szukamy
Specjalisty ds. Planowania i Transportu
miejsce pracy: Złotów

„Nigdy nie mów ludziom, jak coś zrobić. Powiedz im, co zrobić, a oni zaskoczą cię pomysłowością” (George S. Patton). Podoba Ci się taka praca? Zostań więc naszym specjalistą ds. planowania i transportu.

Zapewnimy Ci:

  • umowę na czas zastępstwa
  • wsparcie w trakcie wdrożenia, bo liczą się chęci
  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • zniżki na zakup najnowocześniejszego sprzętu w naszych elektromarketach
  • kartę MultiSport dla dobrej formy
  • pomoc  i opiekę naszej fundacji ,,Włącz się” dla Ciebie i Twoich bliskich

Twoje zadania:

  • kompleksowa obsługa dostaw importowych dla ART-DOM  Sp. z.o.o.
  • koordynacja procesu dostawy z operatorami logistycznymi
  • współpraca z agencjami celnymi
  • przygotowanie i kompletacja dokumentacji importowej – w tym dokumentacji niezbędnej do dokonania zgłoszenia celnego
  • bieżący kontakt z magazynem i działem handlowym

Od Ciebie oczekujemy:

  • dobrej znajomości obsługi komputera i pakietu Office
  • znajomości j. angielskiego umożliwiająca komunikację
  • komunikatywności
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wielozadaniowości
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka TERG Spółka Akcyjna. Mamy siedzibę w Złotowie przy ul. Za Dworcem 1D. Twoje dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją aplikację pisząc e-mail na adres [email protected]Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy