Oferta pracy

Specjalista Ds. Planowania I Wsparcia Kierownika Transportu

Erontrans

  • Grunwaldzka 64B, Pruszcz Gdański
    Pruszcz Gdański, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Erontrans

Grunwaldzka 64B

Pruszcz Gdański

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie codziennej komunikacji z kierowcami

  • Wsparcie Kierownika Transportu w zarządzaniu kierowcami i flotą

  • Bieżący kontakt z kierowcami (Ponad 200 kierowców zawodowych C+E)

  • Przygotowywanie cyklicznych analiz i raportów

  • Szukanie optymalizacji w procesach transportowych oraz ich wdrażanie

  • Współpraca z działem technicznym w zakresie napraw oraz utrzymania floty oraz z innymi oddziałami firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w dziale logistyki, związane z planowaniem i spedycją będzie niewątpliwym atutem

  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe kierunkowe (transport, logistyka)

  • Bardzo dobra obsługa aplikacji ms office, w szczególności excel

  • Wysokorozwinięte umiejętności organizacyjne

  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz szybkie podejmowanie decyzji

  • Wielozadaniowość i zaangażowanie

  • Sumienność , dokładność i komunikatywność

  • Nastawienie na cel

  • Dyspozycyjność

  • Umiejętność rozwiązywania problemów

To oferujemy

  • Profesjonalne wdrożenie i szkolenia do pracy na dedykowanym stanowisku

  • Ubezpieczenie na życie

  • Możliwość wieloletniego zatrudnienia i nieograniczony rozwój zawodowy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym w branży TSL

  • Stałe godziny pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dwuskładnikowe: stała pensja i premia uznaniowa po okresie próbny, uzależniona od jakości i wyników pracy

  • Pracę zgodną z normami i obowiązującymi przepisami

  • Bardzo przyjazną atmosferę w zgranym zespole

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

Erontrans

Z powodzeniem działamy na rynku usług TSL od 1989 roku. Jesteśmy jednym z czołowych, polskich operatorów logistycznych, oferujących kompleksowe rozwiązania w zakresie frachtu drogowego, spedycji morskiej, usług celnych oraz logistykI.

Przewiń do profilu firmy