Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. planowania i zagospodarowania przestrzennego – inwestycje OZE - Planista przestrzenny

Alseva PRO SP. z o.o.

Samuela Bogumiła Lindego 7c

Bronowice Małe Wschód

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikowanie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego. Sporządzanie analiz przestrzennych

  • Aktywny udział w procedurach planistycznych przy sporządzaniu miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego oraz Studiów uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego

  • Aktywny udział w procedurach planistycznych związanych z zapowiadaną zmianą ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym

  • Przygotowywanie projektów pism w celu zmian w projektach miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego

  • Przygotowywanie projektów pism związanych w przyszłości z procedurą sporządzania planów ogólnych gmin i strategii rozwoju

  • Prowadzenie postępowań administracyjnych w celu uzgadniania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego

  • Prowadzenie postępowań administracyjnych w celu uzgadniania decyzji o warunkach zabudowy

  • Współdziałanie z innymi komórkami organizacyjnymi Spółki w zakresie realizacji zadań w celu prawidłowego stosowania przez pracowników aktualnych przepisów prawnych dotyczących planowania i zagospodarowania przestrzennego

  • Wspomaganie pracy działu projektowego w zagadnieniach urbanistycznych

  • Wsparcie w bieżących pracach zespołu projektowego w zakresie prowadzonych inwestycji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: wyższe z zakresu gospodarki przestrzennej lub architektury

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze planowania i zagospodarowania przestrzennego adekwatne do zakresu obowiązków

  • Znajomość ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Znajomość oprogramowania QGIS/ArcGIS

  • Znajomość procedur planistycznych

  • Samodzielność/dokładność/myślenie analityczne

To oferujemy

  • Wsparcie merytoryczne dotyczące wykonywanych obowiązków

  • Rozwój zawodowy połączony z możliwością awansu

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie uznaniowe

  • Stabilną i ciekawą pracę w jednej z najlepiej rozwijających się firm w branży OZE

  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji

  • Pracę w młodym i ambitnym zespole

  • Niezbędne narzędzia do pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • pakiet relokacyjny

  • świętowanie urodzin

  • Medicover Sport

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna z HR

2

Spotkanie rekrutacyjne

3

Decyzja o zatrudnieniu

ALSEVA to jeden z liderów branży OZE w Polsce. Wspieramy rozwój energetyki odnawialnej przez projektowanie, budowę i serwisowanie wielkopowierzchniowych farm fotowoltaicznych. W naszej ofercie znaleźć można m.in. magazyny energii czy umowy korporacyjne PPA, umożliwiające firmom sprzedaż energii po konkurencyjnych cenach.

Nasz zespół składa się ze specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży OZE. Duża wiedza i doświadczenie pozwalają nam rozwijać portfolio o nowe projekty i współprace. Tym samym pracownicy mogą liczyć na ciągły rozwój, pracę w międzynarodowym środowisku oraz ciekawe projekty.

Przewiń do profilu firmy