Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. planowania i zakupów

MARBET Sp. z o.o.O firmie

MARBET Sp. z o.o.

Chochołowska 28

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie długo i krótko terminowych planów produkcji i zakupów;

  • nadzorowanie realizacji planów produkcji, bieżąca korekta założeń produkcyjnych;

  • efektywne zarządzanie zapasem magazynowym wyrobów gotowych i surowców;

  • potwierdzanie terminów realizacji zleceń;

  • sporządzanie analiz i raportów;

  • zakupy u dostawców - kontakt operacyjny z dostawcami;

  • odpowiedzialność za osiąganie ustalonych wskaźników i celów;

  • stałe doskonalenie procesu planowania.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym;

  • znajomość zagadnień związanych z obszarem planowania produkcji oraz zakupów;

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (mile widziane przetwórstwo tworzyw sztucznych);

  • bardzo dobra praktyczna znajomość pakietu MS Office;

  • umiejętność samodzielnego i szybkiego podejmowania decyzji;

  • rozwinięte umiejętności organizacyjne i analityczne (planowania, koordynacji działań, analizy ekonomicznej własnych decyzji);

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji;

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji;

  • stabilne zatrudnienie;

  • pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe.

MARBET Spółka z o.o. to firma produkcyjna z 40-letnią tradycją, działająca w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i produkcji mebli. Większość produktów opartych jest na technologii spienionego polistyrenu. Nowoczesne rozwiązania pozwalają nam na produkcję bezpieczną dla środowiska naturalnego.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane niniejszym stanowiskiem prosimy o przygotowanie dokumentów aplikacyjnych, tj. CV i przesłanie ich za pomocą przycisku Aplikuj w tytule wpisując: Specjalista ds. planowania i zakupów.

Wszystkie odpowiedzi traktowane będą, jako poufne. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.