Ta oferta pracy jest nieaktualna od 80 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Planowania i Zakupów

  • Brodnica, Grudziądz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 08.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sits Sp. z o.o. jest spółką z kapitałem szwedzkim, produkującą meble tapicerowane dla firmy IKEA oraz innych odbiorców w Europie Zachodniej i Skandynawii. Nasza spółka na rynku w Polsce funkcjonuje od 24 lat i zatrudnia ponad 1450 pracowników.

    W związku z dynamicznym rozwojem Grupy kapitałowej SITS i uruchomieniem nowego zakładu produkcyjnego Sits Industry Sp. z o.o. w Grudziądzu, obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. PLANOWANIA I ZAKUPÓW

    Główne zadania:

    • Tworzenie planów produkcji oraz monitorowanie poziomu ich realizacji.
    • Proponowanie działań mających na celu optymalizację procesów produkcyjnych i logistycznych.
    • Składanie zamówień na komponenty oraz kontrola ich realizacji.
    • Monitorowanie stanów magazynowych, analiza potrzeb materiałowych.
    • Przygotowywanie raportów i analiz.

    Nasze wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie. Preferowane wyższe z zakresu logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw.
    • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane.
    • Dobra znajomość Excel oraz systemów ERP.
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1.
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
    • Możliwość rozwoju zawodowego.

    Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie aplikacji na adres:

    Dział Personalny
    SITS  Sp. z o.o.
    ul. gen. Wł.  Sikorskiego 60
    , 87-300 Brodnica

    lub klikając na przycisk

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez SITS INDUSTRY sp. z o.o. z siedzibą w Grudziądzu przy ul. Droga Graniczna 10 na stanowisko pracy, którego dotyczy moja aplikacja do pracy. Oświadczam, że zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych zawartej w ogłoszeniu rekrutacyjnym oraz na stronie internetowej Administratora www.sitsindustry.pl/informacja-o-przetwarzaniu-danych-osobowych

    W przypadku, gdy wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji proszę zamieścić dodatkową klauzulę:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych na stanowiska odpowiadające moim kwalifikacjom prowadzonych przez SITS INDUSTRY sp. z o.o. z siedzibą w Grudziądzu przy ul. Droga Graniczna 10.”

    Administratorem danych osobowych Pani/Pana jako Kandydata do pracy jest SITS INDUSTRY sp. z o.o. z siedzibą w Grudziądzu przy ul. Droga Graniczna 10. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji w celu oceny posiadanych przez Kandydata do pracy kwalifikacji. Podstawę przetwarzania stanowi art. 221 § 1 Kodeksu pracy oraz zgoda Kandydata do Pracy w zakresie danych osobowych nie objętym Kodeksem pracy . Przewidywane kategorie odbiorców danych, to upoważnieni pracownicy, współpracownicy oraz dostawcy usług IT, a także podmioty wchodzące w skład grupy kapitałowej, do której należy nasza spółka. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do podanych danych osobowych, prawo żądania ich: sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych znajdują się na stronie www.sitsindustry.pl/informacja-o-przetwarzaniu-danych-osobowych