Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Planowania i Zakupów

Media Ikonos Sp. z o.o.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i komputerowe wspomaganie produkcji - tworzenie harmonogramów produkcji, przygotowanie raportów okresowych, rozliczanie produkcji,

  • Planowanie zakupów w oparciu o stany magazynowe,

  • Wprowadzanie faktur zakupowych do systemu ERP.

  • Bieżąca kontrola stanów magazynowych, przepływu towarów pomiędzy magazynami oraz ich prawidłowe oznakowanie i ujęcie w programach magazynowych,

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej i produkcyjnej,

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów i materiałów produkcyjnych,

  • Racjonalizowanie zamówień i dostaw,

  • Rozliczanie i kontrola kosztów produkcji.

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość systemów ERP (typu SAP), Microsoft Office, RCP,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Dokładność, bardzo dobra organizacja pracy i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • Znajomość języka angielskiego,

  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji oraz finalizowanie tematów pod presją czasu,

  • Wykształcenie techniczne, preferowane wyższe związane z zarzadzaniem procesami produkcyjnymi.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Dofinansowanie do zajęć sportowych,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Atrakcyjny program szkoleniowy w zakresie wymaganym na stanowisku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

Chętnych kandydatów prosimy o przesłanie CV - uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Media Ikonos Sp. z o.o to czołowy dostawca profesjonalnych rozwiązań w sektorze cyfrowego druku wielkoformatowego. W naszym portfolio znajdują się urządzenia i materiały poligraficzne renomowanych producentów oraz produkty sygnowane własną marką o coraz większej rozpoznawalności na całym świecie. Posiadamy także własną, najnowocześniejszą w Polsce linię produkcyjną.

Przewiń do profilu firmy