Oferta pracy

Specjalista ds. Planowania i Zakupów

Kentel Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Składowa 5, Szamotuły
    Szamotuły, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Kentel Polska Sp. z o.o.

Składowa 5

Szamotuły

Twój zakres obowiązków

  • Analiza planów produkcyjnych pod kątem dostępności materiału do realizacji zleceń bieżących oraz przyszłych

  • Analiza długoterminowych planów produkcyjnych pod kątem zdolności produkcji i prognoz sprzedaży

  • Podejmowanie działań w oparciu o analizę danych

  • Identyfikowanie potrzeb zakupowych i zapewnienie dostępności materiału

  • Współpraca z dostawcami

  • Udział w projektach rozwojowych

Nasze wymagania

  • Studiów wyższych (nachętniej w obszarze Logistyki, Planowania, Łańcucha Dostaw)

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B2, pozwalająca na codzienną komunikację z kolegami obcojęzycznymi

  • Zaawansowanej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel)

Mile widziane

  • Doświadczenie w obszarze planowania potrzeb materiałowych, dostaw materiałów, współpracy z dostawcami, planowania zakupów

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się, inspirującym środowisku z ludźmi pracującymi z pasją.

  • Pracę w międzynarodowym środowisku.

  • Przestrzeń na Twoje pomysły.

  • Atmosferę wzajemnego szacunku i pomocy.

  • Udział w realizowanych projektach.

  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę, świadczenia z ZFŚS.

  • Możliwość doskonalenia poprzez udziału w szkoleniach i innych inicjatywach firmowych.

Jesteśmy międzynarodową rodzinną firmą, która od ponad 50 lat produkuje kanały wentylacyjne oraz akcesoria do systemów wentylacyjnych. Pomimo, że nasz produkty najczęściej są ukryte w podłogach i sufitach domów, biur, zakładów opieki zdrowotnej, fabryk i statków, to grają niezwykle istotną rolę w stworzeniu oraz zachowaniu przyjemnego i zdrowego klimatu w pomieszczeniach. Posiadamy biura w Holandii, Anglii, Finlandii i Polsce.

Dzięki uczciwości i wysokiemu zaangażowaniu naszych pracowników, dostarczamy naszym Klientom produkty

o najwyższej jakości. Działamy w oparciu o szacunek i rozwijanie talentów i inicjatyw naszego zespołu.

Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy