Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Planowania Instalacji

  • Kłodzko, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-10-16

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Poltrack Sp. z o.o.

Dołącz do naszej firmy i rozwijaj się razem z nami!

Niezwykła możliwość pracy dla firmy będącej światowym liderem w zakresie rozwiązań do zarządzania flotą. Firma Poltrack, stając się częścią Grupy Fleetmatics (spółka Verizon), bardzo mocno rozwinęła się na rynku polskim i stała się liderem. Umożliwiamy firmom stawianie czoła wyzwaniom związanym z zarządzaniem lokalnymi flotami oraz poprawę produktywności mobilnej siły roboczej. Kluczem do naszego sukcesu jest nasz zespół napędzany pasją do tego, by dokonać wartościowych zmian w działalności naszych klientów. Dołącz do nas i pomóż nam definiować przyszłość.

Miejsce pracy: Kłodzko
Region: dolnośląskie

Czym będziesz się zajmować...

Praca w pełnym wymiarze godzin polegająca na planowaniu instalacji oraz wsparciu sprzedażowym w szybko rozwijającym się środowisku, jak również na zapewnianiu wysokiego poziomu satysfakcji klienta.

Podstawowe zadania na stanowisku pracy:

  • Zarządzanie otwartymi zamówieniami na instalacje poprzez przydzielanie zamówień technikom podwykonawcy, kontrolowanie postępów oraz zapewnianie realizacji w określonym terminie;
  • Kontakt z klientami w celu zaplanowania instalacji oraz z technikami podwykonawcy;
  • Rozwiązywanie problemów związanych z zamówieniami wraz z zespołami ds. Zarządzania Operacjami;
  • Rozwiązywanie problemów związanych z obsługą klienta i natychmiastowa reakcja;
  • Uczestnictwo w cotygodniowych kontrolach instalacji, przekazywanie aktualizacji dotyczących zaległych zamówień;
  • Szukanie nowych oraz zarządzanie współpracą z podwykonawcami zewnętrznymi.

Czego szukamy...

  • Zdolność do samodzielnej pracy:
    • Planowanie dnia i tygodnia z niewielkim nadzorem lub bez nadzoru;
    • Organizacja zapisów dotyczących zamówień na instalacje składanych przez klientów;
    • Wykonywanie i odbieranie 100 telefonów dziennie;
    • Dobra znajomość produktów MS Office;
    • Doświadczenie na stanowisku związanym z planowaniem i/lub w dziale logistyki będzie zaletą (nie jest obowiązkowe);
  • Silne umiejętności komunikacyjne:
    • Silne umiejętności słuchania;
    • Chęć do negocjowania i przekonywania klienta do wyrażenia zgody na instalację w proponowanym czasie;
    • Przyjazne i osobowe podejście do klientów i współpracowników;
    • Zdolność do budowania i utrzymywania świetnych relacji z technikami podwykonawców oraz innymi działami wewnątrz firmy;
    • Język angielskim na poziomie komunikatywnym, w mowie i w piśmie, będzie traktowany jako zaleta (nie jest obowiązkowy).
  • Skoncentrowanie na kliencie i na szczegółach:
    • Ciężka praca ukierunkowana na zapewnienie wysokiej satysfakcji klienta;
    • Rozpoznawanie potrzeb klienta;
    • Chęć przyjęcia i rozwiązania problemów klienta;
    • Doskonała dbałość o szczegóły.
  • Tolerancja i elastyczność:
    • Traktowanie różnych sytuacji jako nowych możliwości, a nie jako problemów;
    • Akceptacja i umiejętność rozwijania się w szybko zmieniającym się i stresującym środowisku;

Co oferujemy...

  • Reputacja firmy – jesteśmy innowacyjną i szybko rozwijającą się firmą o silnym duchu zespołowym i wysokim poziomie zadowolenia klientów;
  • Praca, która ma znaczenie – praca, którą wykonujemy każdego dnia ma wpływ na sukces wielu firm i pomaga sprawić, że świat jest bardziej przyjazny dla środowiska;
  • Doświadczenie – przeszliśmy test czasu i nadal rozwijamy się, aby dotrzymywać obietnicy związanej ze światem cyfrowym;
  • Możliwości wzrostu – rozmiar firmy oraz obecność na świecie oferują możliwości nauczenia się nowych rzeczy i rozwój kariery;
  • Ludzie – nasza społeczność składa się z utalentowanych i zmobilizowanych ludzi, z którymi pracujemy każdego dnia, z liderów, którzy potrafią rozpoznać wydajność, którzy wspierają i stawiają nowe wyzwania tak, byśmy mogli rozwijać się, wzrastać i odnosić sukcesy;
  • Płaca i świadczenia – innym firmom trudno jest dorównać nam w zakresie oferowanej płacy i świadczeń. Poczynając od pakietu świadczeń po możliwości kształcenia, pracownicy otrzymują wsparcie finansowe, zawodowe i osobiste.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wymagane dokumenty:

CV, list motywacyjny

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Poltrack Sp z o.o. z siedzibą w Kłodzku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Poltrack Sp z o.o. z siedzibą w Kłodzku przy ul. Zajęczej 4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się