Ta oferta pracy jest nieaktualna od 234 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. planowania jakości

  • Polkowice, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 02.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jeśli jesteś zainteresowany pracą w firmie należącej do największego europejskiego producenta samochodów Volkswagen AG, w przedsiębiorstwie produkującym metalowe stelaże siedzeń samochodowych do aut marek: Volkswagen, Seat oraz Skoda - to do Ciebie kierujemy naszą ofertę!

    Dajemy Ci szansę pracy w innowacyjnym, międzynarodowym i stabilnym przedsiębiorstwie!

    (umowa o pracę)
    Miejsce pracy: Polkowice

    Główne zadania:

    • przeprowadzanie wyceny kosztów jakości nowych projektów,
    • identyfikacja wymagań jakościowych dla nowego projektu na podstawie  dokumentacji technicznej, norm i innych wymagań klienta oraz doświadczeń z poprzednich projektów,
    • opracowywanie i dokumentowanie konceptu nadzoru wyrobu w procesie produkcyjnym,
    • koordynowanie prac podległego zespołu i motywowanie,
    • kontakt z działem jakości klienta w trakcie wdrażania projektu, udział w wizytach klienta, audytach, próbnych zabudowach,  dwudniowej produkcji, analizach problemów itp.,
    • ocena statusu jakościowego projektu w poszczególnych fazach wdrażania (m.in. QPN RGA), zwalnianie stanu jakościowego produktu, analiza odchyleń cech wyrobu przedseryjnego  od wymagań dokumentacyjnych, udział w opracowywaniu działań korygujących i zapobiegawczych, ocena ich skuteczności,
    • przeprowadzanie kompleksowych analiz problemowych w projektach seryjnych, udział w opracowywaniu działań korygujących i zapobiegawczych, ocena ich skuteczności.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne,
    • min. 2 lata pracy w dziale zapewnienia jakości,
    • biegła znajomość języka niemieckiego,
    • znajomość norm jakościowych:  ISO TS 16949, podręczniki VDA (2, 4,1. 4,2. 4.3, 6.3, 6.5, RGA, RPP), Formel Q (Konkret, F, Neuteile Intergral), PEP, normy VW.
    • znajomość narzędzi jakościowych:  SPC, FMEA, MFU, PFU, 8D, APQP  i PPAP, MSA,
    • umiejętność moderowania spotkań,
    • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
    • kontakt z nowymi technologiami
    • możliwość współtworzenia innowacyjnych produktów i usług.