Oferta pracy

Specjalista ds. Planowania

VIVE Textile RecyclingO firmie

  • Kielce, świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
VIVE Textile Recycling działając od 28 lat, jest liderem branży recyklingu tekstyliów w Polsce i Europie. Firma stawia sobie za cel stuprocentowe wykorzystanie odzieży używanej, segregowanej każdego dnia w ilości setek ton, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych w Polsce, w pełni skomputeryzowanych linii do sortowania odzieży.

W obszarze Retail B2C – ponad 35 sklepów wielkopowierzchniowych z tekstyliami zlokalizowanych zarówno w galeriach handlowych jak i w obiektach wolnostojących. W związku z rozwojem firmy obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownicy na powyższym stanowisku są odpowiedzialni za zapewnienie ciągłości produkcji i sprzedaży poprzez planowanie oraz monitorowanie stanów i przepływu surowca/wyrobu gotowego.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie planu produkcji w oparciu o zamówienia i prognozy sprzedaży,
  • Monitorowanie i raportowanie stanu produkcji,
  • Tworzenie planu wysyłkowego i list załadunkowych,
  • Analizowanie i raportowanie stanu produkcji pod kątem realizacji planu,
  • Zapewnienie optymalnego wykorzystania mocy produkcyjnych,
  • Planowanie i raportowanie zapotrzebowania materiałowego,
  • Utrzymywanie stanu zapasów wyrobów gotowych na planowanym poziomie.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – min. 2 lata (mile widziane z obszaru Planowania, Logistyki, Analizy lub pokrewne),
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane inżynieria produkcji, ekonomiczne lub informatyczne),
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • Znajomość programów ERP/SAP,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (gł. Excel),
  • Znajomość języka angielskiego (mile widziana)
  • Silna orientacja na wyniki oraz ich jakość,
  • Zdolności analityczne, umiejętność rozwiązywania problemów i proponowania rozwiązań,
  • Dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z przejrzystym modelem premiowania (podstawa+ premia),
  • Benefity pracownicze i socjalne: bony świąteczna dwa razy w roku, paczki dla dzieci, wczasy pod gruszą, ubezpieczenia grupowe, karty sportowe,
  • Wdrożenie i pełne wsparcie całego zespołu dla Twojej pracy.

Pamiętaj, aby do CV dołączyć poniższy zapis:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (Dziennik Urzędowy UE L 119/1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach/ aplikacji złożonych w związku z ubieganiem się przez mnie o zatrudnienie w VIVE Textile Recycling Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przez wskazaną Spółkę dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane ogłoszenia.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy