Specjalista ds. Planowania Kontraktów i Harmonogramowania

  • Piaseczno, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.08.2018
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 05.09.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

      W związku z rozwojem firmy POLAQUA Sp. z o.o., do naszej centrali w Wólce Kozodawskiej poszukujemy ambitnej i zaangażowanej osoby na stanowisko:

    ZADANIA:

    • opracowanie i aktualizacja harmonogramów zgodnie z wymaganiami kontraktowymi, w tym harmonogramów roszczeniowych;
    • stały kontroling oraz analiza harmonogramów pod kątem ewentualnych roszczeń do Zamawiającego;
    • przygotowywanie analiz wpływu zdarzeń opóźniającyh na realizację ścieżki krytycznej przyjętego harmonogramu;
    • wsparcie w przygotowywaniu wniosków i dokumentów związanych z określeniem wymiaru należnego przedłużenia / terminu zakończenia;
    • bieżąca współpraca ze wszystkimi departamentami w celu prawidłowej realizacji projektu.

    WYMAGANIA:

    • ukończone studia wyższe techniczne;
    • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze harmonogramowania w branży budowlanej;
    • rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia;
    • otwartość na wiedzę oraz nowe doświadczenia;
    • znajmość warunków kontraktowych FIDIC;
    • umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu Office oraz MS Project;
    • mile widziana znajomość języka angielskiego.

    OFERUJEMY:

    • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet benefitów, w tym samochód służbowy;
    • stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;
    • możliwości rozwoju przy ciekawych projektach infrastrukturalnych;
    • pracę w zespole specjalistów z branży.