Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. planowania, kontrolingu i zamówień publicznych

AMW INVEST Sp. z o.o.O firmie

4 0007 000 brutto / mies.

AMW INVEST Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 97

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • współprowadzenie procesu przygotowania rocznego planu rzeczowo finansowego, planów wieloletnich, rocznego planu zakupów Spółki;

  • kontrola realizacji powyższych planów;

  • ewidencjonowanie i nadzór nad procesem udzielania zamówień publicznych i pełnienie obowiązków specjalisty ds. prawa zamówień publicznych,

  • kontrola kosztów Spółki oraz poszczególnych projektów realizowanych przez Spółkę,

  • sporządzanie raportów i analiz finansowych,

  • analiza finansowa rentowności projektów,

  • współpraca z Zarządem i Głównym księgowym pod kierunkiem Dyrektora Biura Zarządu.

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie w dziale kontrolingu, w audycie lub w dziale księgowości,

  • wykształcenie wyższe, najlepiej ekonomiczne,

  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków,

  • dokładność,

  • znajomość zasad rachunkowości zarządczej,

  • Znajomość prawa zamówień publicznych.

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • pracę w centrum Warszawy w bezpośredniej bliskości Dworca Warszawa-Centralna

  • nowoczesne zaplecze sprzętowe na wysokim poziomie,

  • możliwość poszerzenia doświadczenia zawodowego o specjalistyczną tematykę wojskową,

  • możliwość uzyskania poświadczeń dostępu do informacji niejawnych,

  • PENSJA (4 000 – 7 000 zł, w zależności od posiadanego doświadczenia, umiejętności i formy zatrudnienia)

  • praca na całym etacie lub na części etatu, umowa o pracę

  • (możliwość regulowanych godzin pracy, możliwość pracy od godz. 7.00)

Pracownia architektoniczna, pracująca na potrzeby Ministerstwa Obrony Narodowej, sił Zbrojnych RP oraz Agencji Mienia Wojskowego, poszukuje osoby na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy