Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Planowania

Animex K4 sp. z o.o. Oddział K4 w KutnieO firmie

  • Wschodnia 21, Kutno
    Kutno, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Animex K4 sp. z o.o. Oddział K4 w Kutnie

Wschodnia 21

Kutno

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie planów produkcji w horyzoncie dziennym w oparciu o dostępne materiały oraz rozliczanie wykonania planów

  • zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta poprzez regularny kontakt i informacje zwrotne na temat zgłoszonych problemów

  • bieżąca analiza zamówień

  • ścisła współpraca z działami wewnętrznymi mającymi wpływ na proces planowania produkcji

  • szybka reakcja na zmieniające się plany w SAP

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie związane z planowaniem produkcji

  • bardzo dobra znajomość Programu Excel

  • wykształcenie wyższe, lub student 4-5 roku

  • umiejętność analitycznego myślenia

Mile widziane

  • znajomość SAP ERP

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • dostęp do szkoleń, umożliwiających rozwój kompetencji

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość szybkiego rozwoju w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • dodatkowe benefity z tytułu ZFŚS

  • posiłki regenerujące

  • wynagrodzenie wzrastające wraz ze zdobywaną wiedzą, umiejętnościami i zaangażowaniem

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

ANIMEX FOODS jest największą na rynku polską firmą specjalizującą się w produkcji więdlin i mięsa. Jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berliniki, Morliny, Yano, Mazury czy Morlinki.

Przewiń do profilu firmy