Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Planowania

Animex K4 sp. z o.o. Oddział K4 w KutnieO firmie

  • Kutno, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Animex K4 sp. z o.o. Oddział K4 w Kutnie

Wschodnia 21

Kutno

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie planów produkcji w horyzoncie dziennym w oparciu o dostępne materiały oraz rozliczanie wykonania planów
  • zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta poprzez regularny kontakt i informacje zwrotne na temat zgłoszonych problemów
  • bieżąca analiza zamówień
  • ścisła współpraca z działami wewnętrznymi mającymi wpływ na proces planowania produkcji
  • szybka reakcja na zmieniające się plany w SAP

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie związane z planowaniem produkcji
  • bardzo dobra znajomość Programu Excel
  • wykształcenie wyższe, lub student 4-5 roku
  • umiejętność analitycznego myślenia

Mile widziane

  • znajomość SAP ERP

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dostęp do szkoleń, umożliwiających rozwój kompetencji
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość szybkiego rozwoju w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • dodatkowe benefity z tytułu ZFŚS
  • posiłki regenerujące
  • wynagrodzenie wzrastające wraz ze zdobywaną wiedzą, umiejętnościami i zaangażowaniem

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne

ANIMEX FOODS jest największą na rynku polską firmą specjalizującą się w produkcji więdlin i mięsa. Jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berliniki, Morliny, Yano, Mazury czy Morlinki.

Specjalista ds. Planowania, Wschodnia 21, Kutno