Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Planowania

  • Łomża, podlaskie
  • Specjalista
  • 08.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. PLANOWANIA

    Miejsce pracy: Łomża

    Zakres obowiązków:

    • Przygotowywanie planów produkcji krótko i długoterminowych
    • Tworzenie planów wykorzystania surowców i opakowań oraz harmonogramów dostaw surowców i materiałów produkcyjnych
    • Nadzór nad procesem wykorzystania surowców
    • Przeprowadzanie analiz produkcji i kalkulacja wydajności linii produkcyjnych
    • Koordynacja płynności i efektywności produkcji
    • Przygotowywanie raportów, analiz i planów
    • Współpraca z Działem Produkcji, Zakupów, DOK i Sprzedaży

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe (ekonomia, matematyka, informatyka)
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Dobra znajomość programu Excel
    • Dodatkowym atutem będzie znajomość programu SAP
    • Myślenie analityczne
    • Dokładność, cierpliwość
    • Umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • Laptop, telefon komórkowy
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i osiąganych wyników.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zainteresowanych informujemy, iż nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi osobami.