Oferta pracy

Specjalista ds. Planowania (m/k)

Trenkwalder

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie harmonogramów w SAP według potrzeb i nadzór nad ich realizacją,

  • przygotowywanie raportów wewnętrznych i zewnętrznych wg potrzeb,

  • planowanie szkoleń i nadzór nad ważnością certyfikatów – forecastowanie, planowanie i rezerwacja szkoleń,

  • raportowanie i udostępnianie miesięcznych dostępności,

  • dostarczanie do działu finansowego danych do raportów, certyfikatów, rozliczeń (z SAP),

  • zarządzanie zleceniami dla serwisantów,

  • zdalne planowanie prac we współpracy z kierownikami działów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • mile widziana znajomość i doświadczenie w pracy z MS Project,

  • znajomość obsługi SAP,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (używany na co dzień).

  • praktyczna znajomość Microsoft Office

  • wysokie zdolności analityczne, komunikacyjne oraz umiejętność zarządzania czasem i ustalania priorytetów,

  • doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów,

  • otwartość na doskonalenie procesów planistycznych w organizacji,

  • łatwość budowania relacji w ramach organizacji, umiejętność pracy w zespole,

  • zorientowanie na potrzeby klienta.

Mile widziane

  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • pakiet dodatkowych benefitów,

  • dodatkową premię roczną,

  • możliwość pracy dla firmy będącej liderem na rynku,

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Trenkwalder

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Przewiń do profilu firmy