Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Planowania Materiałowego

BMZ Poland Sp. z o.o.O firmie

BMZ Poland Sp. z o.o.

Alberta Einsteina 9

Gliwice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie dostawami/zamówieniami w oparciu o system MRP
  • ścisła współpraca z zagranicznymi i polskimi dostawcami w zakresie realizacji zamówień
  • ścisła współpraca z klientami w ramach projektów
  • dbałość o rozwój dostawców
  • ścisła współpraca z działami: Customer Servis, Planowanie Produkcji, Sprzedaż
  • uczestnictwo w spotkaniach z dostawcami oraz klientami
  • zarządzanie stanem zapasów na komponenty
  • przygotowywanie raportów, statystyk związanych z pracą działu
  • prace administracyjno-biurowe
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku Planisty Materiałowego lub w Dziale Zakupów
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie wyższe
  • zdolności analityczne, logicznego myślenia, łatwość pracy z liczbami
  • biegła znajomość obsługi komputera, w tym Excel na poziomie bardzo dobrym
  • znajomość systemu MRP
  • asertywność w relacjach z dostawcami
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy, dokładność i samodzielność w działaniu
  • wysokie umiejętności interpersonalne, umiejętność pracy w grupie, komunikatywność
  • motywacja do pracy i chęć podejmowania nowych wyzwań
  • odpowiedzialność, sumienność, terminowość
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • firmowa drużyna sportowa
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Grupa BMZ to wiodący na świecie dostawca inteligentnych systemów zasilania i magazynowania energii opartych o technologię litowo-jonową. Znaczącą rolę w grupie pełni BMZ Poland z Gliwic. Polska filia rozwija się dynamicznie od 2010 roku i obecnie zatrudnia ponad 800 pracowników. Firma dostarcza baterie do elektronarzędzi, narzędzi ogrodniczych, autobusów elektrycznych, rowerów oraz skuterów elektrycznych, aplikacji medycznych i wielu innych produktów. BMZ Poland nie tylko produkuje baterie, ale również je projektuje i rozwija w dziale Badań i Rozwoju. BMZ Poland zajmuje się także popularyzacją zastosowań technologii litowo–jonowej jako organizator międzynarodowej konferencji pt. Battery Experts Forum.

Grupa BMZ zlokalizowana jest na całym świecie. Posiada biura i fabryki w Niemczech, Chinach, USA, Francji, Polsce oraz w Japonii. Dzięki wykorzystaniu najnowszych, innowacyjnych technologii współpracuje z wiodącymi światowymi markami. Fabryki baterii w Gliwicach oraz w Karlstein są jednymi z najbardziej nowoczesnych w Europie.

Specjalista ds. Planowania Materiałowego, Alberta Einsteina 9, Gliwice